Uzem

omu uzem sınav

OMU UZEM Sınav Tarihleri

OMU UZEM Sınav Tarihlerini Öğrenmek için Lütfen Tıklayınız

OMU UZEM Ortak Dersler Sınav Tarihlerini Nereden Öğrenebilirim?

*OMU UZEM Sınav Takvimine Ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

OMU UZEM Sınav Ekranı

OMU UZEM Sınav,Öğrenci Girişi. Öğrenci no. Parola: UZEM, SınavOMU UZEM Sınav Ekranı için Tıklayınız

OMU UZEM EYTP / Sınavlar

Yüksek Lisans programlarında ders geçme notu 65′ dir ve vize notunun %15 i, final notunun %85′ i baz alınarak hesaplanır. Ayrıca bu hesaplamada final sınavından en az 60 puan alma şartı aranmaktadır. Vize sınavları online yani internet üzerinden, final sınavları ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kurupelit merkez kampüsünde yapılacaktır.

Yardım Linkleri

Online Sınav Giriş Ekranı
Sınav Sonuçlarını Öğrenme
2013 – 2014 Online Vize Takvimi
Güz Dönemi Final ve Bütünleme Takvimi

EYTP / Sınavlar (Güncel)

OMU UZEM Online Sınav Giriş Ekranı

OMU UZEM Online Sınav Giriş Ekranına TıklayınızOMU UZEM Online Sınav Giriş Ekranı için Tıklayınız

İletişim Bilgileri

0 362 457 89 36
0 362 457 58 06
irtibat@uzem.omu.edu.tr

OMU UZEM ELT / Sınavlar

OMU UZEM ELT / Sınavlar

Lisans Tamamlama Programlarında geçme notu 60’tır ve bu not vizenin %20’si ile finalin %80’i baz alınarak hesaplanır. Ayrıca bu hesaplamada final sınavından en az 50 puan alma şartı aranmaktadır.

Yardım Linkleri

Online Sınav Giriş Ekranı
Sınav Sonuçlarını Öğrenme
2013 – 2014 Online Vize Takvimi

ELT / Sınavlar (Güncel)

ELT Öğrenci Numaranızı Öğrenmek İçin Tıklayınız

OMU UZEM » Sınav Bilgileri - Sınav İşlemleri

OMU UZEM » SINAV

Yardım Linkleri,Online Sınav Giriş Ekranı, Sınav Sonuçlarını Öğrenme,OMU UZEM Proğramlarına Ait Tüm Derslerin Vize sınavları,final sınavları,Yardım Linkleri, Online Sınav Giriş Ekranı, Sınav Sonuçlarını Öğrenme Gibi İşlemlerinizi Bu Bölümde Gerçekleştirebilirsiniz.

OMU UZEM » SINAV BİLGİLERİ VE İŞLEMLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

*OMU UZEM Sınav Takvimine Ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

OMU UZEM Ortak Dersler Sınav Giriş Belgesi Almak için Tıklayın

Ortak Dersler Sınav Giriş Belgesi – 1. Adım

Ortak dersler “Sınav Giriş Belgesi” almak için 2 adımı izlemeniz gerekmektedir. 1. adımda yaptığınız ödemeyi hangi dersler için yaptığınızı seçeceksiniz. 2. adımda ise sınav giriş belgenizi alabilmek için gerekli olan sayfaya yönlendirileceksiniz.

Lütfen aşağıdaki butonu kullanarak ders seçimin formunu açın. Formu dikkatlice okuyup ders seçiminizi yapınız. Eğer açılacak sayfadaki formu daha önce doldurduysanız bu adımı atlayıp bir sonraki adıma geçebilirsiniz. MYO öğrencisi iseniz ve ücret ödemeniz gerekmiyorsa bir sonraki adıma geçebilirsiniz.Ortak Dersler Sınav Giriş Belgesi – 2. Adım

OMU UZEM Ortak Dersler Sınav Giriş Belgesi Çıkart

“Sınav Giriş Belgesi” almak için Eğitim Portalı’na girerken kullandığınız kullanıcı ve şifre bilgileriniz geçerlidir. Eğer Farabi öğrencisi veya özel öğrenci iseniz öğrenci numaranızın başındaki “F” veya “O” harfi yerine “0″ (sıfır) yazarak sisteme giriş yapınız. Şifrenizi bilmiyor ve oluşturmak istiyorsanız gerekli açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz.OMU UZEM Ortak Dersler Sınav Giriş Belgesi Çıkartmak için Tıklayınız

Eğer “Sınav Giriş Belgesi” almanız gerekiyor fakat alamıyorsanız lütfen ortak.dersler@omu.edu.tr veya irtibat@uzem.omu.edu.tr adresine eposta gönderiniz. Eposta göndermekte sorun yaşıyorsanız burada bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

OMU UZEM Sınav ve Ders Sistemi Hakkında Bilgiler

OMU UZEM Sınav ve Ders Sistemi Hakkında Bilgiler

UZEM Sınav ve Ders Sistemi Hakkında

Sevgili Öğrencilerimiz;

UZEM sistemleri hakkında bilgi sahibi olmanız açısından sizler için hazırladığımız aşağıdaki linkte bulunan yardım videolarını izlemenizi tavsiye ediyoruz, bu sayede hem ders takibinde, hem de sınavlar sürecinde yaşayacağınız teknik sorunlar asgari düzeye çekilmiş olacaktır.

Öncelikle bilinmesi gereken;

UZEM’ de şu an mevcut iki sistem vardır, bunlardan birincisi Ders Portalı dediğimiz öğrencilerin derslerini takip ettiği, hocalarıyla etkileşimde bulunduğu Ders Sistemidir (Moodle), ikincisi ise öğrencilerin sınavla alakalı işlemlerini gerçekleştirdiği, sınav sonuçlarını öğrendiği Sınav Sistemidir.

Bu iki sistem farklı web adreslerinden servis edilir. Ders Sistemi (Ortak Dersler hariç) uzem.omu.edu.tr/portal adresinden, sınav sistemi ise sinav.omu.edu.tr adresinden yayın yapmaktadır.

OMÜ UZEM Özel Sınavlar

OMÜ UZEM Özel Sınavlar

Özel Sınavlar

Çeşitli Kurumlar Adına Yapılan Özel Sınavlar

Kurumdışı yetkilendirme ve sınavlarını organize eden OMU UZEM şu ana kadar bütün bakanlıklarla bağlantı kuran nadir uzaktan eğitim merkezlerinden biri. Bu aşamada Sağlık Bakanlığının onayı altında Diş Teknikerliğine ve Psikologlara yönelik yetkilendirme sınavlarını üstlenen merkezimiz bu konuda uzmanlaşmış bir kadroya sahip. Şu ana kadar yapmış olduğu kurum dışı sınavlarda kendini ispatlayan UZEM bu konuda oldukça tecrübeli bir ekibe sahip.

İletişim Bilgileri

0 362 457 89 36
0 362 457 58 06
irtibat@uzem.omu.edu.tr