Uzem

SAÜ UZEM Öğrenci GirişiSAÜ UZEM Öğrenci Girişi için Buraya Tıklayınız

SAÜ UZEM Öğrenci Girişinizi, Açılan Ana Sayfadaki Programlar Bağlantısından İlgili Bölümünüzü Seçerek Sağlayabilirsiniz.

İletişim

Adres

Sakarya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi

Esentepe Kampüsü

54187 Serdivan / Sakarya
Telefon

* Mevcut öğrencilerimiz kendi bölümlerini aramalıdır.

* Aday öğrenciler ilgi duydukları bölüm başkanlıklarını aramalıdır.

* Sertifika programları (eakademi) için: https://eakademi.sakarya.edu.tr/
* UZEM Müdürlüğü için

Faks

+90 (264) 346 00 80

Ulaşım

SAÜ Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (UZEM) Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsünde bulunmaktadır.Sakarya şehrimize ve Kampüsümüze ulaşım oldukça kolaydır. Şehirler arası toplu ulaşım için tren ve otobüs hizmetlerinden yararlanılabilir. Gerek Tren Garından gerekse ŞehirlerArası Otobüs Terminalinde bulunan şehiriçi toplu taşıma araçları duraklarından kampüsümüze araçlar bulunmaktadır.

Karayolu ile Sakarya Üniversitesine ulaşım için otoban Adapazarı çıkışını kullanınız. Adapazarı yönünde büyük kavşağa (4 Yol Mevki) kadar geliniz. Kavşaktan tekrar İstanbul yönüne dönerek 7 km ilerleyiniz. Esentepe mevkinde Sakarya Üniversite kavşağından yukarıya dönerek 3 km rampayı tırmanarak üniversitemize ulaşabilirsiniz.

Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsüne ve Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezine Ulaşım için sitemizde bulunan harita ve krokilerden yararlanabilirsiniz.