Uzem

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim


Atılım Üniversitesi uzaktan eğitim vermeye önceden başlamış özel üniversitelerimizden. Özel bir üniversite olmasına rağmen sadece eMBA alanında uzaktan eğitim vermeyi seçmeyen Atılım Üniversitesi uzaktan eğitim merkezi, hem uzaktan eğitim yüksek lisans, hem de uzaktan eğitim önlisans alanlarında uzaktan eğitim hizmeti vermektedir.


Atılım Üniversitesi özel bir üniversite olmasına rağmen ülkemizde çok az üniversitenin vermiş olduğu açık ders malzemeleri projesine katılarak hiçbir ücret talep etmeden kendisini yetiştirmek isteyen bireylere de ücretsiz eğitim alma imkânı tanımış. Bir ayağı da sosyal sorumluluk olan bu projeye katkılarından dolayı Atılım Üniversitesi bizden takdir kazanıyor.

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi kurmuş olduğu internet sitesinde de öğrencilerine yardım konusunda da epey cömert davranıyor. Özellikle yardım videoları yönünden sistem kullanımını öğrencilerine anlatan Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi, kurmuş olduğu Atılım TV ile merkez idarecilerinin görüşleri ve deneyimlerini de öğrencilerine aktarıyor. Ayrıca kurumun internet sitesinde merkez ve uzaktan eğitim ile ilgili birçok yönerge de mevzuatı merak eden öğrencilerin erişine açık halde beklemekteDikkatimizi çeken bir diğer nokta da Atılım Üniversitesi, doğrudan uzaktan eğitim merkezi kurmaktansa bunun yerine bir koordinatörlük kurarak bu bahsettiğimiz Atılım TV’de dahil bir çok kurumu koordine etmeyi planlamış.
Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi hakkında bu bilgileri verdikten sonra merkezin vermiş olduğu uzaktan eğitim programlarına bir göz atalım

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Uzaktan Eğitim Önlisans Programları

Turizm ve Otel İşletmeciliği
Bilgisayar Programcılığı

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları

İşletme Yönetimi eMBA Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans

Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Kızılcaşar Mahallesi, 06836 İncek Gölbaşı – Ankara – Türkiye
Tel: 0312 586 87 90
E-posta: myilmaz@atilim.edu.tr
Web Sitesi:http://www.ue.atilim.edu.tr

Kaynak:uzaktanegitimrehberi